zajímavosti metody RUŠ

seminář

 

 

 Cesta k sebelásce 

 

 

jednodenní transformační seminář

 

 

 v sobotu 30. března    9 - 17 hodin v Centru Regenerace v Táboře - obsazeno

 v sobotu 27. dubna    9 - 17 hodin v Vodňanech, Kavárna a čajovna U LÍPY 

 

 

 

Tvým jediným úkolem je milovat sebe samu a poznat vlastní hodnotu a tuto pravdu

o sebelásce a sebeúctě ztělesnit tak, aby se mohla stát láskou proměněnou na skutky.

Toto je pravá služba, kterou můžeš pomoci sobě i lidem okolo.“              Anita Moorjani

 

Získáním sebelásky se vrátíme plně do své síly, spojíme se sami se sebou, což přirozeně vede k vnitřní svobodě a nezávislosti na čemkoli. Sami v sobě nalézáme jistotu, oporu, naplnění.  Žijeme a tvoříme vědomě. Pojďte s námi skrze praktická cvičení projít tuto nádhernou cestu!!

 

Program semináře:

  • Jak funguje realita
  • Vědomé tvoření a jak na to
  • Zažehnutí sebelásky skrze spojení se svým vnitřním já
  • Harmonizace mužsko-ženské polarity v nás a zažehnutí lásky skrze tento vztah (tím si vyladíme i oblast partnerských vztahů)
  • Přenastavení podvědomých programů - postojů k sobě samým
  • Zažehnutí sebelásky skrze spojení se svou nejhlubší podstatou
  • Jednoduchá metoda kvantového harmonizování - jak uzdravit či harmonizovat cokoli (nepříjemné pocity, tělo, situace, budoucnost)

 

Při cvičeních si pracuje každý diskrétně sám na sobě. Kdo bude chtít sdílet prožitky, bude prostor, ale je možné si to užít jen pro sebe.

 

Cena semináře:  1.200,-Kč

Přihlášky na e-mail: dana.rumanova@seznam.cz , tel. 607 67 94 82

                                    / kapacita semináře je omezená /

Ohlasy na seminář:

Milá Danuško,

ještě jednou Ti děkuji za seminář s tématem sebelásky. Jsem vděčná za tvůj vnímavý, citlivý a láskyplný přístup, díky kterému jsi nám všem vytvořila den, který byl opravdovým balzámem pro duši. Moc mi vyhovoval poměr teoretických poznatků a praktických cvičení, která nám umožnila propojení se sebou na nejhlubší úrovni v různých oblastech, a hlavně navedla na způsob naplňování svých potřeb místo očekávání téhož od okolí :-). Pro mě byl den krásným zážitkem plným inspirace a poznání, ale i spočinutí, sdílení a pocitu péče - ze strany ostatních žen a hlavně tebe - naprosto báječné a jedinečné lektorky.

Děkuji ze srdce, s láskou a objetím

Klára

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Danuško, k semináři Sebelásky ti chci napsat, že to bylo báječný, že to bylo přesně něco co jsem potřebovala. I na věci které znám, jsem se dokázala podívat jiným pohledem a objevila další nové netušené možnosti sebepoznání a tvorby života. Ještě teď si jedu na vlně lásky a vděčnosti.  A to hlavně díky tobě, protože do toho vnášíš tu svojí hladivou energii, lehkost, harmonii a ten pocit, že všechno je možné. :)  Sešla se i výjimečná skupina žen a tak jsme se mohly vzájemně inspirovat a předat si to nejlepší z nás. Teď už jen tvořit svojí parádní realitu a dokrmit případné nedostatky. :D  Jsem ráda, že jsem mohla být u toho a vřele doporučím dalším známým. :)

Děkuju ze srdce

Peťka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jakmile jsem se dozvěděla o semináři s tématem o sebelásce, tak pro mne nebylo důležité kde, co, kdo, nebo proč. Věděla jsem, že tam prostě musím vyrazit. To je takové téma, se kterým by každý měl začít. Umět se ocenit, pochválit a dát se na první místo. Ne, to přeci nejde, však nejdříve musíme ,,zachránit" všechny okolo a pak, až přijde ten hezký pocit z pomoci, tak to je ono. Jenže on ten pocit najednou zmizí a je pryč a jsme v takovém neustále hledajícím kolotoči. Tak jak to? Až na tomto semináři mi to došlo a mohla jsem si poskládat všechny puzzlíky, které jsem začala ve svém životě nacházet a sbírat. Danča jejím přátelským přístupem vytvořila úžasnou energii, kterou pohltila celou skupinku a byly jsme si tak všechny krásnou inspirací. Děkuji za všechny úhly pohledu, techniky a rady, jak pracovat na tom, aby člověk nemusel hledat, ale aby jednoduše věděl.

Děkuji. Nikol.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mílá Dano,

seminář byl pro mě velice inspirativním a milým setkáním, které umožňuje všem zúčastněným práci na sobě, krásné propojení a znovuobjevování své vlastní síly. Děkuji za citlivé a láskyplné vedení, které Dano poskytuješ, moc se mi to líbilo. Vřele doporučuji každému, který touží objevovat své skryté možnosti. 

Katka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

..konečně jsem si uvědomila, jak se spojit a v lásce přijmout svoje tělo i duši, které občas něco bolí. Jak jednoduché a jak účinné to je, bych doporučila všem, co prošli třeba už i několika semináři. Zde dostanete takový "jednoduchý tahák" - návod, který s radostí a lehkostí budete rádi naplňovat. 

Renata

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

....Jsem překvapená a konečně jsem pochopila, kde dělám chybu ve vztahu s manželem!.....

Martina

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dana Rumanová   |   tel.: 607 679 482   |   e-mail: dana.rumanova@seznam.cz   |   www.dana-rumanova.cz
www stránky: KALI.cz